Przedszkole dla maluszków ( opiekun animator, ogrzewany domek z zabawkami i TV, na zewnątrz trampolina, zabawki, kolorowe mebelki, gry i zabawy w domku oraz w plenerze np. Snowtubing )

 

Eskimo-Ski – przedszkole narciarsko – snowboardowe to nasza propozycja dla najmłodszych, a dokładnie dla dzieci, które ukończyły 3,5 roku. Jak w każdym naszym przedsięwzięciu, tak i tutaj doskonale łączymy wysoki poziom nauczania, miłą atmosferę oraz mnóstwo gier i zabaw. Wszystko to tworzy wyjątkową całość, a nasze  przedszkole cieszy się coraz większą popularnością wśród młodziutkich adeptów narciarstwa oraz ich rodziców. Tutaj nauka to jedna wielka zabawa!

  • Opcja nr 1 (120 zł / dzień) - nauka jazdy na nartach/snowboardzie + opieka ( gry i zabawy
    na dworze i wewnątrz przedszkola z przekąskami i ciepłym napojem)
  • Opcja nr 2 (65zł / dzień)- opieka nad dzieckiem bez nauki jazdy na nartach/ snb ( gry i zabawy na dworze i wewnątrz przedszkola z przekąskami i ciepłym napojem)
  • Opcja nr 3 (80 zł/ dzień) – nauka jazdy na nartach/snowboardzie
  • Opcja nr 4 (30 zł -1h) - nauka jazdy na nartach/snowboardzie

 

Dodatkowe:

  • Weekend (2 dni po 3 godziny) - 160 zł
    Ferie (od poniedziałku do piątku, 3 godziny każdego dnia) - 350 zł
  • Jednorazowa opieka w przedszkolu - 30- zł / 2h

 


Gang Śnieżaków (4 treningi 220 zł) – Klub sportowy dla dzieci już jeżdżących na
nartach lub snowboardzie (3 grupy zaawansowania)

Zajęcia odbywające się systematycznie w dni powszednie oraz weekendy
– przeznaczone dla dzieci już jeżdżących. Na szkoleniach uczymy się nowych ewolucji, doskonalimy technikę, niwelujemy złe nawyki , uczymy techniki jazdy na tyczkach, w snowparku i poza trasą. Szkolimy również jak dbać o sprzęt, jak smarować narty i deski. Rozwijamy ducha rywalizacji, umiejętność silnej motywacji, samozaparcia oraz zasad fair&play. Bardzo dbamy o to by uprawianie sportu było bezpieczne – jest to jeden z naszych najważniejszych priorytetów.

 

Szkolenia Przedszkola Narciarskiego Eskimo-ski oraz Klubu Gang Śnieżaków prowadzą młodzi, komunikatywni i ambitni instruktorzy z Polski mający na co dzień kontakt z dziećmi i młodzieżą, specjalizujący się w nowoczesnych metodach szkolenia, gwarantujących efektywną edukację narciarską/snowboardową. Małe grupy szkoleniowe dają Państwu pewność bezpieczeństwa, opieki i skuteczności nauczania Waszych pociech.
Zajęcia w szkółce prowadzone będą według dobrania poziomu umiejętności:  3 grupy o różnym stopniu umiejętności.Zapraszamy do kontaktu z nami:

730 028 264, 730 028 517

alaskansnowboard@gmail.com

 

Adres szkółki oraz stoku w Przywidzu:

Gdańska 26
83-047 Przywidz

© 2022 Alaskan-Snowboard.pl - Szkółka narciarska i snowboardowa